Navigácia

Obsah

730.výročie - poďakovanie

Typ: ostatné
730.výročie - poďakovanie

Milí Lovčičania!

 

        Dovoľte mi, poďakovať sa Vám za účasť na oslavách 730. výročia prvej písomnej zmienky o obci. Toto krásne jubileum našej obce sme si pripomenuli počas hodového víkendu. Spoločne sme si zatancovali, zaspievali a príjemne sa zabavili. Tešila ma Vaša prítomnosť, tú pozitívnu energiu a spokojnosť bolo cítiť.

        Prežili sme krásny sobotný večer na podujatí, ktoré sme zorganizovali spoločne. To, že si vieme pomáhať, tú našu spolupatričnosť si všimol aj jeden z hostí, môj dobrý kolega a kandidát na župana Martin Červenka. Písal o nás vo svojom článku.

 

        Naša akcia bola spomínaná aj na stránke zaPOIsa, ľudia z tejto partie nás zabávali rôznymi animáciami a atrakciami. Viac tu. Už teraz sa teším na ďalšiu akciu s Vami, drahí Lovčičania. Najbližšie 10.09.2022 – Lovčický kotlík. NEZABUDNITE :-)


Vytvorené: 17. 8. 2022
Posledná aktualizácia: 17. 8. 2022 08:31
Autor: Správce Webu