Navigácia

Obsah

Energetické informačné centrum - ponuka poradenstva

Typ: ostatné
energetické informačné centrum Energetické informačné centrum - ponuka poradenstva

Obecný úrad vás pozýva do svojich priestorov, kde pre vás zriadil energetické informačné centrum (EIC ). Máte tak možnosť využiť bezplatné poradenstvo v oblasti obnoviteľných zdrojov energie. EIC bude otvorené podľa harmonogramu dostupného na webovej stránke obce. Náš tím skúsených odborníkov vám poskytne informácie o najnovších technológiách, ich výhodách, nákladoch a potenciálnych úsporách a ako vďaka širokému spektru dotácií a podpôr od vládnych a neziskových organizácií je možné minimalizovať náklady na inštaláciu a získať finančné výhody aj pri prechode na obnoviteľné zdroje energie vo svojej domácnosti poprípade firme.

Ak sa chcete dozvedieť viac, využite bezplatné poradenstvo a navštívte EIC na Obecnom úrade.

V priestoroch Obecného úradu je vám k dispozícii energetické informačné centrum ( EIC) o obnoviteľných zdrojoch energie ( Fotovoltaika, dôležitosť a riadenie batériového systému, dotačný proces a získanie dotácii ). EIC je k otvorené podľa harmonogramu v uvedených dňoch a hodinách.

Harmonogram EIC :

02.08.203, 03.08.2023, 14.08.2023, 15.08.2023,  v čase od 16:00 do 19:00 hod. .

Kontaktná osoba : Ing. Dušan Rošák               

mobil: +421 948 042 962                                                                                                                                           e-mail: dusan.rosak@ep-iq.sk

energetické informačné centrum


Vytvorené: 27. 7. 2023
Posledná aktualizácia: 2. 8. 2023 15:49
Autor: Správce Webu