Oznámenie o strategickom dokumente „Plán udržateľnej mobility krajského mesta Trnava a jeho funkčného územia“

Oznámenie o strategickom dokumente „Plán udržateľnej mobility krajského mesta Trnava a jeho funkčného územia“

Do posudzovaného zámeru možno nahliadnuť v stránkových hodinách na Obecnom úrade v Dolných Lovčiciach.

Relevantné informácie sú sprístupnené v Informačnom systéme EIA/SEA na stránke: https://www.enviroportal.sk/sk/eia/detail/plan-udrzatelnej-mobility-krajskeho-mesta-trnava-jeho-funkcneho-uzemia

Verejnosť môže svoje písomné stanoviská doručiť do 10 dní od zverejnenia tejto informácie na adresu:

Okresný úrad Trnava , odbor starostlivosti o životné prostredie
oddelenie ochrany prírody a vybraných zložiek životného prostredia Kollárova 8, 917 02 Trnava

Vytvorené: 2. 11. 2021
Posledná aktualizácia: 2. 11. 2021 15:20