PROTESTNÉ ZHROMAŽDENIE predstaviteľov miest a obcí, zamestnancov obecných a mestských úradov a obyvateľov našich miest a obcí

Združenia miest a obcí Trnavského samosprávneho kraja: ZMO Región JE Jaslovské Bohunice, ZMO Záhorie, ZMO Galantsko-Šaliansko a ZMO Žitný ostrov organizujú:

dňa 22.8.2022 (pondelok)

protestné zhromaždenie predstaviteľov miest a obcí, zamestnancov obecných a mestských úradov a obyvateľov našich miest a obcí,

s názvom

„Za stabilné a zdravé mestá a obce“, ktoré sa uskutoční

o 11:00 na Trojičnom námestí v Trnave

Okrem predstaviteľov miest a obcí a zamestnancov úradov pozývame aj tých, ktorých sa škrty komunálnych rozpočtov dotknú najviac – samotných obyvateľov miest a obcí, veď znižovaním príjmov miestnej samosprávy sa automaticky znižuje štandard a množstvo služieb, ktoré sú im poskytované, či už ide o materské školy, základné školy, opatrovateľské služby, infraštruktúru ako vodovody, kanalizácie, cesty a chodníky, ale aj kultúru a šport.

Na uvedené podujatie je obecným úradom zabezpečená preprava autobusom, ktorý bude mať odchod o 10.30 hod. od zvoničky v Dolných Lovčiciach. Kto bude mať záujem zúčastniť sa protestného zhromaždenia, nech nahlási svoju účasť na obecnom úrade v Dolných Lovčiciach do 19.08.2022.

Vytvorené: 15. 8. 2022
Posledná aktualizácia: 18. 8. 2022 12:50