Slovenskí starostovia a primátori sú vo futbale opäť najlepší v Európe

Slovenskí starostovia a primátori sú vo futbale opäť najlepší v Európe Slovenskí starostovia opäť raz potvrdili, že vo futbale sú najlepší v Európe. Ich mužstvo zvíťazilo v stredu 1. júna vo finále trojdňového Turnaja za mier nad starostami  Rumunska 5:0.

Slovenskí starostovia zdolali všetkých súperov a stali sa víťazmi Turnaja za mier, ktorý sa hral v Trnave v športovom areáli Slávie.

Streda 1.6.2022 bola pre futbalové družstvo starostov Slovensko I. náročná, ale úspešná.

Ich mužstvo zvíťazilo  vo finále trojdňového Turnaja za mier nad starostami  Rumunska 5:0. a obhájilo titul majstrov Európy.

Celým podujatím sa niesla myšlienka solidarity s primátormi a starostami vojnou skúšanej Ukrajiny, ktorí sa pre situáciu u nich nemohli turnaja zúčastniť.

foto 2

Vytvorené: 6. 6. 2022