CELOPLOŠNÉ TESTOVANIE NA COVID-19 v našej obci 31.10.-1.11.2020

CELOPLOŠNÉ TESTOVANIE NA COVID-19 - v našej obci 31.10.-1.11.2020

Úprimne ďakujeme všetkým Vám, ktorí ste sa zúčastnili na celoplošnom testovaní  a rešpektovali ste pravidlá stanovené v časovom harmonograme; boli ste trpezliví a tolerantní. Len vďaka Vám sme to zvládli  bez problémov.

A vďaka tým, ktorí stáli v prvej línii – zdravotníkom, vojakom, policajtom, administratívnej výpomoci a pomocníkom, to malo výborný priebeh.

Prosíme všetkých,  ktorí máte  negatívny výsledok testu, aby  ste aj naďalej dodržiavali pravidlá :

R-O-R: nosenia RÚŠOK – dezinfekcie RÚK – a sociálneho ODSTUPU.

Tí z Vás, ktorí máte pozitívny výsledok testu, prosíme, buďte zodpovední a zostaňte v karanténe. Iba tak sa dokážeme chrániť pred šírením koronavírusu.

Veríme, že v čo najkratšom čase sa budeme môcť v uliciach našej krásnej  obce stretávať bez rúšok, užívať si život a všetko, čo nám Dolné Lovčice  ponúka.

Za dva dni bolo v našej obci otestovaných  856 ľudí.

Z celkového počtu otestovaných bolo 514 občanov z Dolných Lovčíc, z ktorých bolo 0,78% pozitívnych.

Ešte raz  všetkým ĎAKUJEME.

Vytvorené: 4. 11. 2020
Posledná aktualizácia: 4. 11. 2020 16:00