Liga proti rakovine - DEŇ NARCISOV 2021

Liga proti rakovine - DEŇ NARCISOV 2021

Deň narcisovTohtoročná zbierka bude opäť netradičná - ľudia nenájdu v uliciach dobrovoľníkov a pokladničky. Podpora Dňa narcisov bude napriek tomu možná. V niektorých mestách a obciach Slovenska nájdu ľudia vo svojich schránkach obálku s kvetom narcisu a letákom s informáciami, ako môžu podporiť. Od 7.6. do 20.6. je možné  zaslať SMS na skrátené číslo 848 (SMS v hodnote 3 eurá). Od 10. do 12. júna 2021 je možné finančne podporiť zbierku Deň narcisov v každom obchode Tesco priamo do pokladničky alebo formou kupónu pri pokladni. Sieť obchodov Tesco bude jediným verejným miestom, kde bude možné stretnúť dobrovoľníkov z radov zamestnancov Tesco ponúkajúcich narcisy a prispieť uvedenou formou (pokladnička, kupón).

Ďalšie možnosti podpory Dňa narcisov sú uvedené v priloženej tlačovej správe: TS_Deň narcisov nemôže mať pauzu

Viac informácii nájdete aj na www.dennarcisov.sk

Príloha

Vytvorené: 7. 6. 2021