More je z kvapiek - Vianočné trhy - 7.12.2019

More je z kvapiek - Vianočné trhy- 7.12.2019 v sále KD Dolné Lovčice

Starosta obce Ing. Tomáš Bartovič Vás srdečne pozýva na už tradičnú predvianočnú akciu pod názvom „More je z kvapiek“ - spojenú s vianočnými trhmi, ktorá sa uskutoční dňa 07.12.2019, t. j. v sobotu od 15,00 hod. v sále KD v Dolných Lovčiciach.           V ponuke budú:  vianočné oblátky, keramické výrobky s dolnolovčickým motívom, výrobky zo slamy, výrobky detí z materskej školy a aj dievčat so spoločenstva Mariase, klobásky z diviny od poľovníkov, rôzne vianočné dekorácie od OZ SPLN a pracovníčky OcÚ budú mať v ponuke dolnolovčické vianočné víno.

Ako  býva zvykom naši zruční remeselníci budú vystavovať svoje výrobky.S kultúrnym programom vystúpia  deti z miestnej materskej školy, ktoré pod vedením učiteliek  pripravili pre nás  kultúrny program.

Pre všetkých : deti, rodičov a starých rodičov bude pripravené chutné občerstvenie.

Naše deti  navštívi sv. Mikuláš a prinesie so sebou aj darčeky, ktoré rozdá všetkým dobrým deťom.

Na tomto podujatí budete mať možnosť zakúpiť si adventné venčeky, vianočné predmety, zdobené medovníčky  a ručne vyrobené vianočné darčeky. Vstupné bude dobrovoľné a výťažok zo vstupného bude použitý na nákup hračiek a učebných pomôcok do MŠ.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Pozvánka- More je z kvapiek 2019

Príloha