Očkovanie proti Covid 19 - občanov nad 70 rokov

Očkovanie proti Covid 19-občanov nad 70 rokov

TTSK prevádzkuje výjazdovú očkovaciu službu trnavskej župy. Je určená pre obyvateľov, ktorí majú problém sa dostať do očkovacieho centra. Snahou je  prispieť k zvýšeniu percenta zaočkovaných medzi tými najohrozenejšími obyvateľmi. TTSK oslovil na spoluprácu starostov jednotlivých obcí.

Aj do našej obce by prišla výjazdová očkovacia služba. Táto by zabezpečila očkovanie zaregistrovaných dôchodcov nad 70 rokov

Vážení občania, chceme Vás požiadať, ak máte záujem o očkovanie a spadáte do kategórie:

- občan nad 70 rokov

môžete svoje údaje v rozsahu: meno a priezvisko, dátum narodenia, rodné číslo, telefonický kontakt a zdravotnú poisťovňu nahlásiť na obecný úrad na t.č. 033/5596128, resp. email podatelna@dolnelovcice.sk  .

Vytvorené: 5. 5. 2021
Posledná aktualizácia: 5. 5. 2021 17:02