Oznam OcÚ v Dolných Lovčiciach

Obecný úrad v Dolných Lovčiciach vzhľadom na vzniknutú situáciu so šírením koronavírusu, žiada občanov, aby zvážili svoju osobnú účasť v priestoroch úradu, osobný kontakt využívali iba v nevyhnutných prípadoch a využili telefonický kontakt na čísle 033/5596 128 alebo na e-mailové adresy: podatelna@dolnelovcice.sk alebo uctaren@dolnelovice.sk .
Zároveň upozorňujeme na dôkladné dodržiavanie všetkých zavedených preventívnych opatrení v priestoroch obecného úradu t. j. používať ochranné rúška, dezinfekciu rúk, dodržiavať rozostupy 2 m a do kancelárskych priestorov vstupovať jednotlivo. Ďakujeme za pochopenie.

Obecný úrad v Dolných Lovčiciach vzhľadom na vzniknutú situáciu so šírením koronavírusu,  žiada občanov, aby zvážili svoju osobnú účasť v priestoroch úradu, osobný kontakt využívali iba v nevyhnutných prípadoch a využili telefonický kontakt na čísle 033/5596 128 alebo na e-mailové adresy: podatelna@dolnelovcice.sk alebo    uctaren@dolnelovice.sk  .

Zároveň upozorňujeme na dôkladné dodržiavanie všetkých zavedených preventívnych opatrení v priestoroch obecného úradu t. j. používať ochranné rúška, dezinfekciu rúk, dodržiavať rozostupy 2 m a do kancelárskych priestorov  vstupovať jednotlivo. Ďakujeme za pochopenie.

Vytvorené: 24. 9. 2020
Posledná aktualizácia: 24. 9. 2020 15:51