Plán udržateľnej mobility mesta Trnava a jeho funkčného územia - prieskumy

Plán udržateľnej mobility mesta Trnava a jeho funkčného územia - prieskumy

V rámci projektu Plán udržateľnej mobility mesta Trnava a jeho funkčného územia bude od konca septembra do konca októbra uskutočnená séria dopravných prieskumov; zisťovanie dopravného správania v domácnostiach;  prieskum dopravy na hraniciach územia; prieskum dopravy v riešenom území; automatické sčítanie dopravy a smerový dopravný prieskum i dopytovanie cestujúcich v autobusovej, vlakovej a automobilovej doprave.

Vzhľadom k tomu, že naša obec sa nachádza v Mestskej funkčnej oblasti Trnava je možné, že Vás osoby vykonávajúce prieskum oslovia a položia Vám otázky týkajúce sa vyššie uvedených oblastí. Žiadame Vás o ústretovosť a komunikáciu s nimi, pretože informácie a údaje získané pri tomto prieskume budú dôležitými podkladmi pre vytvorenie kvalitného Plánu udržateľnej mobility mesta Trnava a jeho funkčného územia.

Ďakujeme za pochopenie i za to, že nám pomôžete zlepšiť dopravnú situáciu v meste Trnava a jeho okolí.

Vytvorené: 3. 10. 2019
Posledná aktualizácia: 3. 10. 2019 15:49