Podporte Dolné Lovčice v projekte Ahoj, krásne Slovensko - stačí zahlasovať

Podporte Dolné Lovčice v projekte Ahoj, krásne Slovensko - stačí zahlasovať

Obec Dolné Lovčice sa dostala do užšieho výberu projektov v rámci možnosti získania grantu cez Nadáciu UNILEVER a to s projektom na Rozšírenie vybavenia bikros areálu o workoutové prvky.

Areál bikrosovej dráhy sa  nachádza  na okraji obce Dolné  Lovčice, je umiestnený v malebnej  prírodnej scenérii pri Krupskom potoku. Plní funkciu športovo rekreačného centra,  pričom ju využívajú predovšetkým  bicykloví nadšenci, ale aj široká verejnosť. Umiestnením workoutových prvkov obec Dolné Lovčice rozšíri možnosti využitia spomínaného areálu.

Našim  cieľom  je  skvalitniť  športové  vyžitie  pre  všetkých  v  obci  a  vybudovať  atraktívny  areálktorého  cieľom  bude  podporovať  a rozvíjať  fyzickú  kondíciu  všetkých,  hravosť  a súťaživosť  detí ;  vzbudiť  záujem  o  pohyb,  ktorý  je  v súčasnosti  potláčaný  civilizačnými návykmi  trávenia  väčšiny  času  pri  televíznych  obrazovkách  či  počítačoch.

Osadením  fitnes prvkov sa budú rozvíjať športové aktivity detí, mládeže aj ľudí pokročilejšieho veku, ktorí zatiaľ nie sú schopní využívať možnosti bikrosovej dráhy.

Stačí zahlasovať na: https://www.ahojkrasneslovensko.sk/projekty/dolne-lovcice/

HLASUJME OPÄŤ ZA DOBRÚ VEC V NAŠEJ OBCI .

Hlasovanie potrvá do 31. mája 2021. Ďakujeme za vaše hlasy.

Vytvorené: 8. 4. 2021
Posledná aktualizácia: 8. 4. 2021 08:36