Pozvánka- Fašiangová sobota -15.02.2020

Pozvánka- Fašiangová sobota -15.02.2020 - program

Srdečne pozývame všetkých občanov na Fašiangovú sobotu v Dolných Lovčiciach organizovanú v spolupráci s Poľovníckym združením Lipa Lovčice, OZ SPLN Lovčice a Klubom seniorov Dolné Lovčice, ktorá sa uskutoční dňa 15.02.2020.

Od 11.00 hod. začne predaj zabíjačkových výrobkov pred obecným úradom, spojený s ukážkou prípravy zabíjačkovej kaše - PZ Lipa Lovčice.

O 13,00 hod. začína Fašiangový sprievod v maskách i bez masiek, ktorý organizuje OZ SPLN Lovčice. Zraz účastníkov sprievodu bude pred Pohostinstvom U Ciáša.  Neváhajte, pridajte sa, prípadne účastníkov sprievodu podporte či už priateľským pozdravením alebo malým občerstvením. Sprievod sa z ulíc obce presunie do sály KD, kde bude od 17,00 hod. pripravený bufet a DJ Roko bude pre všetkých hrať .

Následne bude Fašiangová veselica pokračovať pochovávaním basy. Príde Folklórny súbor z Križovian , ktorý v sále KD predvedie pásmo pod názvom: „Pochovávanie basy“. Fašiangová zábava bude pokračovať, do tanca a na počúvanie bude ďalej hrať DJ Roko.

Pre všetkých občanov bude pripravené občerstvenie, ktoré pripraví Klub seniorov v Dolných Lovčiciach.

Tešíme sa na stretnutie s Vami !!!

Vytvorené: 7. 2. 2020
Posledná aktualizácia: 7. 2. 2020 10:18