Pozvánka - More je z kvapiek 8.12.2018

Pozvánka - More je z kvapiek 8.12.2018

Starosta obce v spolupráci s OZ v Dolných Lovčiciach Vás srdečne pozýva na už tradičnú predvianočnú akciu pod názvom „More je z kvapiek“, ktoré sa uskutoční dňa 08.12.2018, t. j. v sobotu o 15,00 hod. v miestnom KD.

Ako  býva zvykom naši zruční remeselníci budú vystavovať svoje výrobky.

Vystúpia detičky  z miestnej  Materskej školy, ktoré pod vedením učiteliek  pripravili pre nás kultúrny program.

Pre deti, rodičov a starých rodičov sme pripravili občerstvenie, čaj a varené vínko.

Všetky  deti  navštívi sv. Mikuláš a prinesie so sebou aj darčeky, ktoré rozdá všetkým dobrým deťom.

Na tomto podujatí budete mať možnosť zakúpiť si adventné venčeky, vianočné predmety, zdobené medovníčky  a ručne vyrobené vianočné darčeky. Vstupné bude dobrovoľné a výťažok zo vstupného bude použitý na nákup hračiek a učebných pomôcok do MŠ.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Vytvorené: 5. 11. 2018
Posledná aktualizácia: 26. 11. 2018 11:33