Rozhoduješ sa kam na strednú? Poď k nám a získaj počítač! SOŠ regionálneho rozvoja Rakovice

letak_SOŠRR_Rakovice1Kvalitné vzdelanie je pri vstupe mladých ľudí do života veľmi dôležité. Preto by pri rozhodovaní o strednej škole mali dbať na dobrý výber. SOŠ regionálneho rozvoja Rakovice sa zameriava na rozvoj zručností a všestrannú odbornú prípravu študentov v oblasti cestovného ruchu a ekonomiky, floristiky, či ekológie a záhradníctva.  Zameriavame sa nielen na rozširovanie vedomostí, ale aj na získavanie praktických skúseností,  sme zaradení do systému duálneho vzdelávania. Našim študentom nechávame dostatok priestoru pre rozvoj ich kreativity a fantázie. Po úspešnom absolvovaní štúdia sú skvelo pripravení na život a profesionálnu kariéru. O absolventov je na trhu práce záujem, prípadne pokračujú v ďalšom štúdiu na vysokej škole.

Pre žiakov prvého ročníka máme pripravených 25 ks počítačov, ktoré dostanú na domáce použitie po začiatku štúdia u nás. Rovnako veľkou výhodou je prax počas štúdia, ktorá prináša okrem získania reálnych pracovných skúseností aj možnosť zárobku popri štúdiu.

Video o škole si môžeš pozrieť tu: https://www.youtube.com/watch?v=o_e4kEZhG4E&t=4s

letak_SOŠRR_Rakovice

Príloha