Vážení občania, touto cestou by sme Vám chceli priniesť čo najviac nových informácií o pripravovanom celoplošnom testovaní na ochorenie COVID – 19.

Vážení občania, touto cestou by sme Vám chceli priniesť čo najviac nových informácií o pripravovanom celoplošnom testovaní na ochorenie COVID – 19.

Pre našu obec bude zriadené ODBEROVÉ MIESTO v Kultúrnom dome v Dolných Lovčiciach , SNP 69. Ilustračný náčrt postupu  vykonávania testovania prinášame v prílohe.

Ilustračný náčrt postupu vykonávania testovania

Testovanie bude vykonávané cez bočné dvere sály KD - z Gorazdovej ulice.

Odbery budú prebiehať podľa   harmonogramu - podľa ulíc, aby sa v čo najväčšej miere zamedzilo nahromadeniu veľa osôb  v jednom čase , aby sa eliminovalo možné riziko nákazy.

Harmonogram testovania a podrobnejšie informácie prinesieme čo najskôr, nakoľko sa situácia priebežne mení. O harmonograme budete  včas informovaní prostredníctvom webovej stránky obce, facebooku, informačných tabúľ v obci a samozrejme miestnych rozhlasom.

Na testovanie si nezabudnite priniesť občiansky preukaz, v prípade detí do 15 rokov preukaz poistenca.

S blížiacim sa celoplošným testovaním apelujeme na všetkých obyvateľov, ktorí sa počas víkendu prídu testovať,  aby dali pri návšteve odberného miesta prednosť hendikepovaným ľuďom, starším ľuďom, aj tehotným matkám a ich sprievodu. Dajme im prednosť. Ukážme  ľudskosť.

Nadchádzajúci víkend bude obrovským preverením nielen prítomnosti vírusu v organizme obyvateľov našej obce , ale preverí aj trpezlivosť, ochotu, odhodlanie a spolupatričnosť; vlastností, ktoré sú v súčasnej dobe mimoriadne vítané.

Vytvorené: 28. 10. 2020
Posledná aktualizácia: 28. 10. 2020 15:49