Vyčistime si chotár -10.4.2021

Vyčistime si chotár -10.4.2021

Oznamujeme občanom, že v sobotu 10. apríla 2021 organizujeme brigádu na zber odpadkov v chotári našej obce.

Z dôvodu pretrvávajúcich pandemických opatrení nebude po brigáde spoločné posedenie a nebude ani "centrálne" spoločné zahájenie brigády.

Občania, ktorí majú záujem prispieť k skrášleniu okolia našej obce môžu prísť : v sobotu 10.apríla v čase od 8,00 hod.-8,30 hod. k zvonici, kde im kontaktná osoba odovzdá vrecia na odpad a podá informácie k zberu.

Tí, ktorí chcú ísť zbierať odpadky individuálne, bez informácií k zberu, môžu si prevziať vrecia na odpad na obecnom úrade do konca týždňa.

Po zbere odpadkov Vás prosíme, aby ste vrecia umiestňovali na okraj spevnených komunikácií - pre nakladanie a odvoz nákladným autom.

Ďakujeme za pochopenie.

Vytvorené: 7. 4. 2021