Pozvánka More je z kvapiek 28.11.2015

POZVÁNKA

Starosta obce v spolupráci s OZ v Dolných Lovčiciach Vás srdečne pozýva na 9.ročník adventného stretnutia pod názvom „More je z kvapiek“, ktoré sa uskutoční dňa 28.11.2015, t. j. v sobotu o15,00 hod. v miestnom KD.

Na tomto stretnutí tak, ako v predchádzajúcich rokoch budú vystavovať svoje výrobky naši zruční remeselníci a tiež deti z tunajšej Materskej školy, ktoré pod vedením učiteliek  pripravili pre nás            aj kultúrny program.

Pre deti, rodičov a starých rodičov sme pripravili občerstvenie, čaj a varené vínko.

Naše deti v predstihu navštívi sv. Mikuláš a prinesie so sebou aj darčeky, ktoré rozdá všetkým dobrým deťom.

Na tomto podujatí budete mať možnosť zakúpiť si adventné venčeky, vianočné predmety, zdobené medovníčky  a ručne vyrobené vianočné darčeky.

Vstupné bude dobrovoľné a výťažok zo vstupného bude použitý na nákup hračiek a učebných pomôcok do MŠ.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Vytvorené: 28. 9. 2015
Posledná aktualizácia: 28. 9. 2015 00:00