Spoločný kanalizačný zberač pri ihrisku

-

Obecný úrad v Dolných Lovčiciach zaslal dňa 24.3.2014 do spoločnosti TAVOS,a.s. Piešťany žiadosť o urýchlené riešenie rekonštrukcie prečerpávacej stanice spoločného kanalizačného zberača Združenia obcí Dudváh, umiestneného v našej obci pri ihrisku a tu je vyjadrenie k našej žiadosti:

Vážená pani starostka,

Problémy, ktoré pretrvávajú vo Vašej obci s prečerpávaním odpadových vôd pokladá závod za jednu z prioritných akcií , ktoré bude v krátkom časovom období riešiť rekonštrukciou prečerpávacej stanice. 10.4.2014, bola podpísaná objednávka na rekonštrukciu prečerpávacej stanice. Požadované úpravy podstatnej miere prispejú k spoľahlivejšej a bezpečnejšej prevádzke tejto stanice a k uspokojeniu verejnej mienky občanov Vašej i ďalších obcí v spádovej časti regiónu.

Predpoklad realizácie je v termíne 20. – 21. týždni.  ( je to závislé na dodávke materiálu )

V Trnave 23.04.2014                                         S pozdravom                          Ing. Ján Matejovič

vedúci prevádzkového závodu TT

Vytvorené: 24. 4. 2014