Navigácia

Obsah

More je z kvapiek a vianočné trhy - 2.12.2023 - pozvánka

Typ: ostatné
More je z kvapiek a vianočné trhy - 2.12.2023 - pozvánka

Starosta obce Ing. Tomáš Bartovič Vás srdečne pozýva na už tradičnú predvianočnú akciu pod názvom „More je z kvapiek“ - spojenú s vianočnými trhmi, ktorá sa uskutoční dňa 2.12.2023, t. j. v sobotu od 15,00 hod. v sále KD v Dolných Lovčiciach.           V ponuke budú:  vianočné oblátky, keramické výrobky, výrobky detí z materskej školy a aj dievčat so spoločenstva Mariase a rôzne vianočné dekorácie.

Ako  býva zvykom naši zruční remeselníci budú vystavovať svoje výrobky. S kultúrnym programom vystúpia  deti z miestnej materskej školy, ktoré pod vedením učiteliek  pripravili pre nás  kultúrny program.

Pre všetkých: deti, rodičov a starých rodičov bude pripravené chutné občerstvenie.

Naše deti  navštívi sv. Mikuláš a prinesie so sebou aj darčeky, ktoré rozdá všetkým dobrým deťom.

Na tomto podujatí budete mať možnosť zakúpiť si adventné venčeky, vianočné predmety, zdobené medovníčky  a ručne vyrobené vianočné darčeky.

Vstupné bude dobrovoľné a výťažok zo vstupného bude použitý na nákup hračiek a učebných pomôcok do MŠ.

Tešíme sa na stretnutie s Vami !  


Vytvorené: 27. 11. 2023
Posledná aktualizácia: 27. 11. 2023 8:47
Autor: Správce Webu